System UNITTRON

System UNITTRON

Sterownik walizkowy (przenośna wersja z akumulatorem litowym).
Może być stosowany w terenie. Istnieje również możliwość zasilania go z sieci 230V. Dwa gniazda wyjściowe umożliwiają stosowanie dwóch aplikatorów jednocześnie podczas zabiegu. Wszędzie tam, gdzie istnieje dostęp do sieci 230V, można wykonywać zabiegi używając stacjonarnego sterownika z trzema gniazdami wyjściowymi.

Zestaw kart chipowych Relax i Vital, stosowanych w terapii zwierząt dużych i małych, umożliwia wykonywanie zabiegów w środowisku naturalnym.

Mata terapeutyczna dla zwierząt to duży aplikator emitujący pulsujące pole magnetyczne. Posiada trzy cewki wykonane z elastycznej linki miedzianej oraz odpowiednio długi przewód łączący ją ze sterownikiem. Po ułożeniu maty na grzbiecie zwierzęcia, można ją wygodnie umocować pasem z "rzepem". Mata służy do terapii całego tułowia.

Owijacz jest miejscowym aplikatorem dla zwierząt. Posiada jedną cewkę z linki miedzianej, umieszczoną centralnie. Może być stosowany na kończynach i wtedy owija się go zabezpieczając paskami z "rzepem". Rozwinięty stosowany jest jak poduszka terapeutyczna. Małe zwierzęta można na nim układać.

Sztabka magnetyczna jest aplikatorem punktowym do wykonywania zabiegów na niewielkim, ograniczonym obszarze ciała np. stawy czy kręgi. Emituje pulsujące pole magnetyczne. Jest prosta i wygodna w użyciu oraz bardzo skuteczna przy leczeniu schorzeń stawów i urazów. Stosuje się ją również w trudno dostępnych miejscach ciała.

Sztabka terapeutyczna 4K jest wyjątkowym w skali światowej aplikatorem punktowym. Jako jedyna emituje jednocześnie (w fazie) pulsujące pole magnetyczne, elektryczne, bliską podczerwień oraz drgania mechaniczne. Sprzężenie rezonansowe głęboko wnikającego światła w zakresie bliskiej podczerwieni z pulsującym polem magnetycznym powoduje zwielokrotnienie oddziaływania na skomplikowane procesy fizjologiczne. Pole elektryczne i drgania mechaniczne harmonizują elektryczne właściwości materii organizmu.

www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl